Vaclav Kovar... kamion Scania
HomeNase sluzbyVozovy parkFotogalerieO nasReferenceKontakty

Vážené dámy a pánové,

rád bych  Vám představil svou firmu Václav Kovář – AUTODOPRAVA, firmu založenou v roce 1991, kdy jsem s vozem AVIA sám začínal.
Od 1.4.2010 jsem založil firmu Václav Kovář CZ s.r.o.

onas_01_tn.jpgS přepravou v naší rodině začal již v roce 1935 můj děda Josef Kovář, který se svými koňmi zajišťoval spedici v okrese Mělník.

Můj otec Václav Kovář vzhledem k technickému pokroku a vývoji vyměnil koně za koně pod kapotou. Celý život byl zaměstnán jako řidič.

V roce 1991 jsem se rozhodl založit vlastní přepravní firmu, dělat to, čemu rozumím,co mě baví a k čemu mám od dětství blízko. Jak od začátku, tak i dnes po 19 letech fungování firmy mám stejný cíl, spokojenost všech zainteresovaných stran.

Spokojený zákazník, spokojený zaměstnanec, spokojenost mé rodiny a spokojenost moje s prosperitou i vývojem firmy.

tahace_navesy_28_tn.jpgVozidla firmy Václav Kovář CZ s.r.o. dopravují zakázky po celé Evropě s výraznějším pokrytím SRN, Rakouska, Španělska a Itálie.

Věnuji velkou pozornost nejen perfektnímu stavu vozového parku, ale také kladu důraz na samostatnost a profesionalitu řidičů,na jejich schopnost na místě operativně řešit případné nečekané situace nebo potíže. Kolektiv řidičů je mladý a dlouhodobě stabilní.
Vozový park je pravidelně modernizován, průměrné stáří vozidel je nejvýše pět let a všechna vozidla splňují požadavky pro zařazení do kategorie super zelených.
Kromě zajišťování služeb pro dlouhodobě stabilní zákazníky pokrýváme jednorázové dodávky dle dispozic.
Vzhledem ke složení vozového parku, jsme schopni řešit zakázky přeprav osob a nákladní dopravu v tonáži od 1 do 24 tun.
Od počátku působení je firma Václav Kovář – AUTODOPRAVA nyní Václav Kovář CZ s.r.o. přepravcem dodavatelů komponentů pro automobilový průmysl. Tedy řešení operativních dodávek zvládáme a známe specifika takových zakázek.

onas_02_tn.jpgPo skoro 25-ti letech působení na trhu, mám nyní podporu a pomoc ve svých synech, kteří začali pro firmu Václav Kovář pracovat a jsou zároveň zárukou dalšího rozvoje poskytování služeb i firmy. Jsem velmi rád,že služby, které naše firma Václav Kovář CZ s.r.o. poskytuje se stabilním týmem, již několik let využívají spokojení zákazníci.
Stávajícím klientům chci poděkovat za spolupráci a důvěru a svému týmu zaměstnanců za dobře odváděnou práci.

Novým klientům nabízím ověřenou službu, spolupráci s cílem najít pro jejich potřeby vždy optimální a cenově zajímavé řešení.

Pro vyřešení Vašeho problému s dopravou kontaktujte dispečink na uvedené adrese, telefonních číslech nebo e-mailem.

S pozdravem Václav Kovář

Informace a novinky
Made by MJJJ